هشتمین جلسه ستاد اجرایی و هماهنگی انتخابات شهرستان شهریار پیرامون فراهم سازی مقدمات برگزاری انتخابات سال آینده برگزار و طاهری فرماندار شهریار بر لزوم امیدآفرینی بیش از پیش و تکریم عمومی با انجام وظایف به نحو احسن به عنوان مهم‌ترین وظیفه نهادها و دستگاه‌های اجرایی در آستانه انتخابات تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، هشتمین جلسه ستاد اجرایی و هماهنگی انتخابات شهرستان شهریار به ریاست طاهری فرماندار شهریار و با حضور معاونین، بخشداران و سایر مدیران و کارشناسان فرمانداری شهریار برگزار شد.

در این نشست ضمن بررسی آخرین وضعیت امکانات و مقدمات بررسی انتخابات در شهرستان، بر لزوم آمادگی کامل برای انجام ثبت نام کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر به نحو اعلامی ستاد انتخابات کشور تاکید شد.

نورالله طاهری فرماندار شهریار در این جلسه با تاکید بر اجرای مر قانون توسط تمامی دست‌اندرکاران اجرایی و نظارتی انتخابات گفت: آموزش تمامی عوامل و مجریان انتخابات جهت آشنایی با حدود وظایف و اختیارات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که بایستی توسط کمیته مربوطه صورت پذیرد.

وی با اشاره به لزوم همکاری تمامی ادارات و دستگاه‌ها با ستاد انتخابات مطابق قوانین افزود: با توجه به آسیب شناسی ادوار گذشته با فراهم سازی مقدمات لازم به دنبال برگزاری انتخابات با کمترین نقص هستیم.

فرماندار شهریار با اشاره به بیانات رهبری معظم انقلاب در خصوص امنیت آفرینی به تبع حضور پرشور مردم در انتخابات و پس زدن دشمنان بیان داشت: تقویت نشاط اجتماعی و امیدافرینی از مسائل مهم پیش رو است که بایستی در این میان تمامی ادارات و دستگاه‌ها با تکریم عمومی و‌ حسن انجام وظایف به عنوان وظیفه مهم خود در آستانه انتخابات توجه داشته باشند.

 

 

منبع: فرمانداری شهریار

نظر شما!!