آئین تجلیل از ۱۱ زوج موفق شهرستان شهریار و فعال در عرصه‌های مختلف برگزار و طاهری فرماندار شهریار بر لزوم ایفای نقش تمامی ادارات و نهادها در راستای فراهم سازی مقدمات ازدواج آسان جوانان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، آئین تجلیل از زوجین موفق شهرستان بنابر مصوبه ستاد ساماندهی جوانان با حضور طاهری فرماندار شهریار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این آئین از ۱۱ زوج شهریاری که در طول یک سال گذشته با وجود تمامی مسائل و مشکلات زندگی مشترک خود را آغاز کرده یا در زمینه‌های مختلف فعالیت دارند، تجلیل و همچنین از همسر شهید مدافع امنیت ابراهیمی تقدیر و تجلیل شد.

طاهری فرماندار شهریار در این جلسه با اشاره به ظرفیت بالای جوانان و‌ لزوم ساماندهی و بهره‌مندی از این انرژی در شهرستان، گفت: جوانان موتور محرکه پیشرفت و توسعه کشور هستند و بایستی به تبعیت از فرامین رهبری معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب به جوانان توجه ویژه‌ای شود.

وی در بخش دیگر و با اشاره به موضوع مهم ازدواج جوانان افزود: بسیاری از دستگاه‌ها در امر فراهم سازی ازدواج جوانان دخیل هستند که بایستی به وظایف خود عمل کنند و به حق جوانانی که در شرایط امروز جامعه با توکل بر خدا و قناعت زندگی مشترک خود را آغاز می‌کنند الگویی برای تمام جامعه هستند.

 

منبع: فرمانداری شهریار

نظر شما!!