🔹به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورا و شهرداری باغستان، امروز صبح در جلسه شورای معاونین و مدیران ارشد شهرداری، حسن_رنجبر ضمن تاکید بر لزوم تدوین برنامه جامع برای حوزه های مختلف در راستای تحقق اهداف،برنامه ریزی ها و سیاست های کلان شهری، از پرداختن برخی از مدیران شهرداری به مسائل حاشیه ای و معطل ماندن مطالبات قانونی شهروندان در شهرداری انتقاد کرد خواستار تغییر رویه مسئولان در این زمینه شد.

🔹 وی در این جلسه تصریح کرد: علیرغم وضعیت اقتصادی حاکم در کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و به تبع آن کاهش منابع درآمدی شهرداری،مدیریت شهری رویکرد مهم کاهش هزینه‌ها در مدیریت را به طور جدی دنبال می‌کند تا خدای نکرده وقفه‌ای در روند اجرای پروژه های عمرانی در سال جاری ایجاد نشود.

🔹شهردار باغستان در پایان افزود: در بودجه مصوب امسال ضمن تاکید بر تکمیل پروژه های درحال احداث و ناتمام،پروژه های عمرانی،خدماتی و رفاهی بسیاری در محلات مختلف در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

🔹 جلسه شورای معاونین و مدیران ارشد شهرداری بصورت هفتگی به منظور هماهنگی های لازم بین بخشی حوزه های مختلف شهرداری و اتخاذ تدابیر لازم جهت تسریع در روند ارائه خدمات به شهروندان تشکیل می شود.

 

منبع: شهرداری باغستان

نظر شما!!