به گزارش خبرنگار مهر، محمد دوستی سخنگوی شورای هماهنگی ستاد سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در نشست خبری گفت: تمام وعده‌هایی که می‌دهیم را اجرایی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بعد از اعلام اسامی تأیید صلاحیت‌ها، آقای رئیسی علاقه‌مند بودند که فضا رقابتی تر بشود،افزود: مذاکره‌ای برای کنار رفتن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از رقابت‌ها صورت نگرفته است.

سخنگوی شورای هماهنگی ستاد ابراهیم رئیسی تاکید کرد: رئیسی پرچمدار جبهه انقلاب است و شماری از نامزدهای عدم احراز صلاحیت شده، با وی همکاری دارند.

دوستی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر، در خصوص برنامه رئیسی برای ادامه مذاکرات هسته‌ای، گفت: مقام معظم رهبری مسیر مذاکرات را مشخص کردند. مذاکره برای بازگشت آمریکایی‌ها به تعهدات خود ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در واقع مذاکره‌ای برای برجام دوم و سوم و همچنین مذاکره با امریکایی‌ها وجود ندارد.

سخنگوی شورای هماهنگی ستاد رئیسی با بیان اینکه تنوع بخشی به دیپلماسی جزو اصول است، که به جد در این ستاد پیگیری می‌شود، افزود: چارچوب حرکت نیز همین است که هر چه سریع‌تر تحریم‌ها برداشته شود و آمریکایی‌ها به برجام برگردند. مهم است که در همین چارچوب حرکت می‌کنیم.

دوستی تاکید کرد: با هیچ فردی در خصوص تقسیم سمت‌های دولتی صحبتی نشده است، لذا برنامه‌ای از کسی اخذ نشده است.

سخنگوی شورای هماهنگی ستاد سید ابراهیم رئیسی در پایان گفت: برنامه‌ها را به صورت مقطعی منتشر خواهیم کرد و از روز گذشته تبین آن‌ها را آغاز کرده ایم.

نظر شما!!