به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی بارها و بارها در طول این سال ها در پاسخ به این سوال که کدام مدافع بیش از همه او را اذیت کرده و مانع از هنرنمایی اش شده، از سرخیو راموس نام برده است. راموس را بسیاری یکی از پنج مدافع برتر در تاریخ فوتبال می دانند که توانسته سال های طولانی در تیم سفید پوس پایتخت و همچنین تیم ملی اسپانیا بدرخشد.

راموس در آخرین صحبت خود در پادکست ایبای نه تنها گفته با آغوش باز از لیونل مسی در رئال مادرید استقبال خواهد کرد، بلکه پیشنهاد داده که اگر لازم است خانه اش را نیز در اختیار ستاره آرژانتینی قرار دهد.

راموس گفت: “من 100 درصد از مسی استقبال می کنم. در واقع اگر لازم باشد د رهفته های اول حضورش در مادرید خانه ام را به او قرض خواهم داد. به او جا و مکان و وسایل زندگی می دهم و حسابی از او پذیرایی خواهم کرد. ما مادریدی هادر بهترین سال های فوتبال مسی حسابی از دست او اذیت شدیم و در نتیجه برای ما، تا زمانی که تو در تیم مقابل نباشد و برابر ما نایستاده باشد، لذت بسیار بزرگی است که با لئو بازی کنیم چرا که به ما کمک خواهد کرد که پیروز شویم و موفقیت های بیشتری به دست بیاوریم. و احمقانه خواهد بود که خلاف این را بگوییم.”

ایبای، به ماجرای لوییس فیگو اشاره کرد که سالها در بارسلونا بازی کرد و بعد یک شبه به رئال مادرید پیوست و همه فوتبال‌دوستان و همچنین مارکت بازیکنان در آن سال را شوکه کرد.

ایبای پیوستن مسی به رئال مادرید را مشابه ماجرای لوییس فیگو دانست و اینجا بود که کاپیتان رئال مادرید از تمایلش به پیوستن بهترین بازیکن جهان به رئال مادرید پرده برداشت. البته این اتفاقی است که به رغم تمایل شدید راموس، بعید است که رخ دهد.

در حال حاضر لئو و راموس همچنان رقبای خونی یکدیگر باقی خواهند ماند و به جدال با یکدیگر ادامه خواهند داد.

آینده مسی هنوز روی هوا است و تا سه ماه آینده قرارداد او با بارسلونا به پایان خواهد رسید. راموس نیز شرایط مشابهی دارد و همچنان با رئال مادرید برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است.

نظر شما!!