در آستانه عید نوروز و به مناسبت اعیاد شعبانیه ۶۵۰ بسته حمایتی معیشتی در بخش جوقین شهرستان شهریار در میان خانوارهای کمتر برخوردار توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، آئین توزیع ۶۵۰ بسته معیشتی به مناسبت عید نوروز و اعیاد شعبانیه در بخش جوقین شهرستان شهریار با حضور طاهری فرماندار شهریار، امام جمعه وحیدیه، بخشدار جوقین و سایر مسؤولان برگزار شد.

این بسته‌های معیشتی شامل اقلام غذایی در ادامه سایر مراحل اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در شهرستان شهریار میان خانوارهای کمتر برخوردار توزیع شد.

طاهری فرماندار شهریار در آئین ضمن تقدیر از تلاش‌های تمامی مسوولان، گروه‌های جهادی و خیران در طول یکساله گذشته در کمک به ستاد مقابله با کرونا شهرستان، گفت: اقدامات خوبی در حوزه‌ توزیع بسته‌های معیشتی و در لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب در شهرستان شهریار در سال جاری با همراهی تمامی عزیزان صورت پذیرفت.

وی با اشاره به تداوم کمک‌های مومنانه در سال آینده به منظور کمک به خانواده‌های کم برخوردار افزود: بایستی با قدرت بیشتر و با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها برای کاهش اثرات منفی اقتصادی ویروس منحوس کرونا تلاش کنیم.

 

 

منبع: فرمانداری شهریار

نظر شما!!