به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان،مراسم تجلیل از بسیجیان نمونه شهر باغستان به مناسبت هفته بسیج با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بنی احمدی،امام جمعه باغستان،#جلال_امامی،رئیس شورای اسلامی،اعضای شورای شهر ،#شهردارباغستان،#شمسایی،سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان، #فرماندهان حوزه‌های بسیج خواهران و برادران بسیجیان پایگاه ها در دفتر امام جمعه باغستان برگزار شد.

📌در این مراسم جلال امامی ضمن تبریک هفته بسیج از مجاهدت های بسیجیان در صیانت از ارزشهای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی قدردانی کرد و افزود: بنا به فرموده مقام معظم رهبری که بسیاری از پیشرفت های کشور مرهون تفکر بسیجی است، این امر را بیانگر جایگاه ویژه،حساس و رفیع بسیج دانست که هم اکنون در آن قرار دارد.

📌#حسن_رنجبر #شهردارباغستان نیز در این مراسم بسیج را شجره طیبه و درخت تنومندی دانست که با خلوص نیت،روحیه انقلابی و جهادی، موفقیت وحضور چشمگیری در تمامی زمینه‌های سیاسی،اجتماعی،فرهنگی،نظامی و … دارد.

📌 وی اظهارداشت: بسیج همواره با داشتن تفکرات و اندیشه های تحول خواهانه امروز در سراسر جهان و علی الخصوص در خاورمیانه با رشادت‌ها و ایثارگری های خود باعث شده است تا ما در کشور خودمان با امنیت کامل زندگی کنیم.

📌 گفتنی است در پایان مراسم با اهداء گل و لوح سپاس از بسیجیان نمونه تجلیل شد.

نظر شما!!