طاهری فرماندار شهریار با اشاره به تداوم وضعیت هشدار نارنجی کرونایی برای شهرستان شهریار و درخواست از شهروندان برای همکاری در اجرای طرح ممنوعیت تردد شبانه، گفت: افزایش مراکز غربال‌گری موقت به منظور شناسایی بیماران و جداسازی آن‌ها امری ضروری است که در این راستا تمامی دستگاه‌های شهرستانی موظف به همکاری با ستاد و شبکه بهداشت شهرستان هستند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، جلسه هفتگی ستاد مبارزه با کرونا شهرستان شهریار با حضور فرماندار شهریار، امام جمعه اندیشه، معاونین فرماندار و سایر اعضا ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

نورالله طاهری فرماندار شهریار در این نشست با اشاره به تداوم وضعیت هشدار نارنجی برای شهرستان شهریار بیان داشت: از همکاری تمامی دستگاه‌ها و نیروها من جمله شبکه بهداشت و درمان و بسیج در اجرای طرح سلامت محور سردار شهید سلیمانی تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: تا زمان اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا طرح جامع مدیریت شهری در مقابله با کرونا اجرایی خواهد شد و شهرستان شهریار با توجه به ویژگی‌های خاص خود و همجواری با پایتخت از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است.

فرماندار شهریار بیان داشت: مراکز غربال‌گری و انجام تست کرونا در سطح شهرستان در حال فعالیت هستند و طی روزهای اخیر چند مرکز نیز اضافه شد که ضمن تقدیر از تلاش‌های کادر درمانی و بهداشتی شهرستان، بایستی بر تعداد استقرار این مراکز موقت افزوده شود.

طاهری گفت: در خصوص طرح منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ الی ۴ بامداد نیز شهروندان محترم همکاری لازم را داشته باشند و انشالله با اقدامات و برنامه‌های در دست اقدام به زودی شاهد کاهش چشمگیر آمارهای مرتبط این بیماری و غلبه بر این بیماری باشیم.


نظر شما!!