دکتر رنجبر شهردار باغستان با اشاره به مطالبه مهم شهروندان در خصوص تامین روشنایی معابر و محلات، گفت: طرح اجرایی تامین و اصلاح روشنایی معابر و محلات شهر باغستان با انجام اقدامات فنی مربوطه در راستای بهبود وضعیت فعلی در دست اقدام است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، دکتر حسن رنجبر شهردار باغستان در خصوص طرح ساماندهی روشنایی معابر و محلات شهر باغستان اظهار داشت: موضوع برخورداری از روشنایی در معابر و محلات همواره یکی از مطالبات اساسی و به حق شهروندان بوده است.

وی افزود: موضوع تامین روشنایی شهرها علاوه بر ارتقا منظر شهری، فواید متعددی همچون افزایش ضریب امنیت شهروندان، کاهش وقوع جرائم و افزایش ایمنی ترافیکی معابر در تردد شبانه وسایل نقلیه را به دنبال دارد.

شهردار باغستان بیان کرد: موضوع تامین روشنایی در سطح شهرها علاوه بر وظیفه شهرداری‌ها، نیازمند عمل به تعهدات و وظایف ادارات خدمات‌رسان مربوطه برای جلب رضایتمندی شهروندان دارد.

دکتر رنجبر اضافه کرد: شهرداری باغستان در پاسخ به مطالبه شهروندان و حتی فراتر از وظیفه قانونی، اقدام به اجرای طرح تامین روشنایی در معابر، محلات، میادین و بوستان‌های شهر با راه‌اندازی و اصلاح پایه‌های چراغ، برج‌های نور، اصلاح شبکه کابل‌کشی و تعمیر کنتورهای مربوطه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات مبتلا به در اجرای این طرح سرقت متناوب تجهیزات روشنایی است که بایستی تمهیداتی برای کاهش این مشکل اندیشیده شود

نظر شما!!