بر اساس اعلام سایت ورلد او مترز، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۷۵۲۸۱۱۶۹ نفر، شمار جان باختگان به ۱۶۶۸۳۵۶ نفر و شمار بهبودیافتگان به ۵۲۸۵۱۸۰۳ نفر افزایش یافته، همچنین وضعیت بیش از ۱۰۷ هزار نفر از مبتلایان، وخیم گزارش شده است.

۱۱ هزار و ۷۹۹ مبتلای جدید به کرونا در مکزیک
خبرگزاری رویترز گزارش داد: شمار مبتلایان به کرونا در مکزیک در روز پنج شنبه ۱۱ هزار و ۷۹۹ نفر افزایش یافت و به یک میلیون و ۲۸۹ هزار و ۲۹۸ نفر رسید. شمار تلفات کرونایی این کشور نیز در روز پنج شنبه ۷۱۸ نفر افزایش یافت و به ۱۱۶ هزار و ۴۸۷ نفر رسید. دولت مکزیک می‌گوید رقم واقعی افراد مبتلا به احتمال زیاد بسیار بیشتر ارقام تاییدشده است.
آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبودیافتگان ویروس کرونا در جهان

ابتلای بیش از ۷۳ میلیون نفر به کرونا در جهان

دوازده کشور اول جهان در ابتلا به کرونا

تا این لحظه آمریکا با بیش از ۱۷ میلیون و ۶۲۶ هزار نفر، هند با ۹ میلیون و ۹۷۷ هزار، برزیل با ۷ میلیون و ۱۱۱ هزار، روسیه با ۲ میلیون و ۷۶۲ هزار، فرانسه با بیش از ۲ میلیون و ۴۲۷ هزار، ترکیه با بیش از یک میلیون و ۹۵۵ هزار، انگلیس با بیش از یک میلیون و ۹۴۸ هزار، ایتالیا با بیش از یک میلیون و ۹۰۶ هزار، اسپانیا با بیش از یک میلیون و ۸۰۵ هزار، آراژانتین با بیش از یک میلیون و ۵۲۴ هزار و کلمبیا با یک میلیون و ۴۶۸ هزار نفر و آلمان با یک میلیون و ۴۳۸ هزار نفر به ترتیب در رده‌های اول تا دوازدهم ابتلا به ویروس کرونا در جهان قرار دارند.
ابتلای بیش از ۷۳ میلیون نفر به کرونا در جهان

نظر شما!!