طاهری با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند و امنت و آرامش کشور مرهون جانفشانی این عزیزان بوده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نوراله طاهری فرماندار شهرستان به همراه پارسا مدیر آموزش و پرورش، کردی رئیس امور ایثارگران و عسگری رئیس روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، به مناسبت هفته دفاع مقدس، در دیدار با خانواده شهیدان مجید و حمید درخشان از شهدای دوران جنگ تحمیلی که در جریان عملیات فکه در یک روز در سن ۱۹ و ۲۰ سالگی به مقام رفیع شهادت نائل گشتند، با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی در ادامه ، ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

طاهری ضمن تاکید بر اهمیت نقش ایثار و از خود گذشتگی شهدا در حفظ ارکان انقلاب، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدر دان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

مقام عالی دولت در شهرستان در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.


نظر شما!!