با حضور شهردار،جلسه شورای معاونین شهرداری باغستان امروز صبح قبل از شروع وقت اداری به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات حوزه مختلف شهرداری در سالن جلسات برگزار شد. 
   🔹 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، صبح امروز جلسه شورای معاونین شهرداری باغستان به ریاست دکتر رنجبر شهردار و معاونین و مدیران ارشد با هدف بررسی مشکلات حوزه های مختلف، برنامه ها و پروژه های  در دست اقدامِ شهرداری و ارائه راهکار جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات برگزار شد. 
  🔹در این جلسه شهردار باغستان با اشاره به اینکه پاسخگویی به مردم از مهمترین وظایف مدیران و مسئولان در تمام رده ها است تاکید کرد: برخورد همکاران و مسئولین با ارباب رجوع می بایست با رعایت شئونات اسلامی و قانونمندی در راستای خدمات رسانی بهتر به آنها باشد.
 🔹وی خاطر نشان کرد باید قواعد سازمانی شهرداری به گونه ای باشد که رضایت خاطر شهروندان را به ارمغان آورد.
 🔹وی سرعت بخشی به پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست اجرا را یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری برشمرد و گفت: تمامی طرح های عمرانی و خدماتی باید در بازه زمانی تعریف شده و با کیفیت مناسب به اجرا در بیاید تا در بتوانی کارنامه درخشانی را از عملکرد شهرداری ارائه دهیم.
🔹در ادامه، علاوه بر بررسی مسائل جاری ، هریک از معاونین و مدیران به بیان گزارش عملکرد حوزه مربوطه پرداخته و در این جلسه مشکلات هر حوزه و راهکارهای آن مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

نظر شما!!