به گزارش خبر باغستان : مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهریار در اردوگاه شهید منتظری این شهر برگزار شد.

در این مراسم که با حضور امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران، دادستان و جمعی از مسئولین شهریار همراه بود، سرهنگ فردین جوزانی فر به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهریار معرفی شد.

وی پیش از این فرماندهی حوزه نظام وظیفه پلیس غرب استان تهران را بر عهده داشت.

سردار محسن خانچرلی فرمانده نیروی انتظامی ویژه غرب استان تهران طی سخنانی در این مراسم با اشاره به خصوصیات و ویژگی های ترافیکی شهرستان شهریار گفت: به دلیل مرکزیت شهرستان شهریار در منطقه تردد وسائل نقیله در ایام تعطیل  بخصوص در روزهای پایانی سال به این شهر، میزان جرائم رانندگی نیز به طور چشمگیری افزایش پیدا می کند.

 فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: پلیس برای ایام تعطیل و نوروز در پی تقویت همه جانبه امکانات خود و ترویج مشارکت و تعامل مردم با این نیرو است.

گفتنی است در پایان این مراسم از فرمانده پیشین نیروی انتظامی شهریار، سرهنگ فریدون مکرمی اصل با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

مراسم

مراسم

مراسم

مراسم مراسم

مراسم

مراسم

مراسم

 

یک دیدگاه برای “فرمانده جدید نیروی انتظامی شهریار معرفی شد+عکس”

  1. یداله سمیعی

    سلام ، جناب سرهنگ ،آقای فردین جوزانی فر جسارتا میشه از شما خواهش کنم ، مشکل پسرم عماد سمیعی که درحال حاضر سرباز شماست ،تا جاییکه براتون مقدوره کمکش کنید،نمیخوام وارد جزییات بشم و وقت شما رو بگیرم ، امیدوارم همیشه سلامت و پایدار باشید،
    سپاسگزارم

نظر شما!!