تیم خبری رسانه خبر باغستان

اخبار باغستان را در ”پایگاه خبری شهر باغستان“ دنبال کنید   ؛  خبر باغستان ، شماره مجوز : 83480

هوالمصور

پایگاه خبری تحلیلی خبر باغستان  اولین مجموعه خبری شهر باغستان  است که از  بهمن ۱۳۹۵ فعالیت خبری خود را در راستای انتشار اخبار، رویدادها و معرفی شهر باغستان  آغاز کرده است ، خبر باغستان در مدت کوتاهی توانست جای خود را در شهرباغستان پیدا کند و افتخار این را داشته باشد که روزانه پذیرای بیش از 7/000 نفر از همشهریان عزیز در مجموعه شبکه های اجتماعی خود شامل : سایت خبریاینستاگرامآپاراتتلگرام و ایتا و… بوده و به مشکلات آنها رسیدگی و انعکاس نماید.

باتوجه به عدم حضور یک رسانه مستقل و فعال در سطح شهر باغستان ،  که بدون وابستگی به جریانات سیاسی و حزبی رویدادها و مشکلات شهر باغستان  را انعکاس دهد، بر آن شدیم تا با راه اندازی پایگاه خبری تحلیلی خبر باغستان  و با اطلاع رسانی به موقع اخبار گامی هرچند کوچک در جهت پیشرفت شهرمان برداریم.

خبر باغستان از سیاه‌نمایی، القای یأس و ناامیدی و چشم‌ بستن بر تلاش های خالصانه قاطبه مسئولان  شهر باغستان اعلام بیزاری و برائت دارد و کارکرد اول رسانه را در ترویج امید ، نشاط، پشتکار ، عدالت و پیشرفت نسل امروز و فردا می‌داند ماموریت خبر باغستان  به عنوان پایگاه خبری تحلیلی نخست شهر باغستان ، علاوه بر کشف «استعداد دیجیتالی» در فضای مجازی، می کوشد در راه ترویج و اعتلای فرهنگ و فرهنگ سازی گام بردارد

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی خبر باغستان  انتقادات و نقطه نظرات مخاطبین را بر دیده منت نهاده و به عنوان بهترین ابزارهای تجربی جهت ارتقای کیفی مطالب استفاده خواهیم کرد چرا که ارزش هر پایگاه خبری به میزان ارج نهادن به خواست و رضایتمندی مخاطبین عزیز است

همچنین جهت پوشش خبری اخبار شهر باغستان نهاد ها و ارگان ها میتوانند جهت اطلاع رسانی با روابط عمومی خبر باغستان در ارتباط باشند .

از اصحاب رسانه ، صاحب نظران ، کارشناسان، مشاوران و افرادی که در این زمینه می تواند اظهار نظر کنند خبر باغستان  استقبال مینماید .

خبر باغستان دارای مجوز به شماره 83480 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

.:. پدید آورندگان رسانه خبری ، خبر باغستان :

مدیر مسئول و صاحب امتیاز : سامان محمدی

مدیر سایت : پیمان محمدی و خانم میرزانلو

انتشار و تهیه گزارش های خبری : خانم حسن نژاد و خانم هوشمند

عکاس و تصویربردار : آقای صادق اسدزاده

.:. آدرس دفتر : تهران – شهریار – باغستان – نصیرآباد  – پاساژ ولیعصر – طبقه دوم – واحد 52

📱تلفن همراه : 09124470593                         تماس با ما (خبر باغستان)

QRCode-khabarbaghestan

https://www.aparat.com/khabarbaghestan

https://www.instagram.com/khabarbaghestan

https://t.me/Khabarbaghestan

https://eitaa.com/khabarbaghestan

https://sapp.ir/khabarbaghestan

https://profile.igap.net/khabarbaghestan

سایر شبکه های اجتماعی : khabarbaghestan@