به گزارش خبرنگار مهر، سید مسعود خاتمی شامگاه جمعه در جمع مردم خوانسار با گرامیداشت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: یکی از اهداف انقلاب امام دفاع از مستضعفان و زاغه نشینان و استقلال ایرانی بود.

وی افزود: اساس انقلاب بر پایه خدمت به مستضعفان بنا شده است و مشی اشرافیت گری برای انقلاب آفت است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه ۱۵ خرداد نقطه عطفی در پیروزی انقلاب بود و این انقلاب اصولی دارد که هر فردی باید به آن پایبند باشد، تأکید کرد: اگر در حفظ انقلاب کوتاهی کنیم به اصول انقلاب و آرمان‌های نظام خیانت کردیم.

سفارش امام این بود که نگذاریم انقلاب به دست نااهلان بیفتد

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) سفارش کرد که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و لیبرال‌ها بیفتد، افزود: فردی که روحیه انقلابی و اعتقادی به اصول امام ندارد و خوی استکباری و لیبرال دارد نااهل است چون سر اصول امام و انقلاب معامله می‌کند که در این هشت سال دیدید که با یک دیپلماسی وادادگی چه بر سر اقتصاد کشور آورند.

وی گفت: هشت سال استقلال و پیشرفت اقتصاد کشور را در گرو مذاکره با آمریکا گذاشتند و هنوز نیز در حرف‌های رئیس جمهور وادادگی شنیده می‌شود اما دیگر این حنا رنگی ندارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: وظیفه ما انتخاب فردی اصلح است که روحیه مبارزه با ظلم ستیزی دارد، در برهه حساس انقلاب قرار داریم و فردی برای رئیس جمهور ایران انتخاب شود که دلسوز و امین مردم و پایبند به قانون اساسی باشد و از حقوق ملت دفاع کند.

نظر شما!!