به گزارش خبرنگار مهر سردار محمد شاهرخی در همایش فرماندهان پایگاه که ظهر چهارشنبه با حضور سردار سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد اظهار کرد: جمع حاضر فرماندهان پایگاه‌های مقاومت هستند که پرچم پایداری از انقلاب را بردوش گرفته و با نهایت اخلاق و انگیزه و داوطلبانه و با هدف کسب پاداش الهی در این عرصه فعالیت می‌کنند

وی با بیان اینکه حاصل تلاش این بسیجیان است ک پرچم انقلاب با عزت برافراشته شده، افزود: حضور این جمع نشان می‌دهد ارزش‌های اسلامی به فراموشی سپرده نشده و هریک از اینان یک فرمانده و مصداق کامل آتش به اختیار هستند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین اضافه کرد: علیرغم تمام کاستی‌ها و مشکلات، بسیج با تمام توان در میدان حضور داشته و انگیزه این فرماندهان و نیروهای بسیجی برای خدمت‌رسانی به مردم و این سنگر مقدس کمرنگ نشده است.

وی با بیان اینکه حاصل فعالیت این بسیجیان ممانعت از واگرایی است، تأکید کرد: در سال گذشته در تنگنای کرونا و نابسامانی اقتصادی، فرزندان و عاشقان امام امت به میدان آمده و امید و حماسه خلق کردند.

شاهرخی اضافه کرد: جذب آمار مردمی در سال ۹۹ بسیار بیشتر از سال‌های قبل بوده و بسیاری از فعالیت‌های بسیجیان به‌صورت آتش به اختیار و با تشخیص نیاز محله بوده است.

وی تأکید کرد: فعالیت این بسیجیان مانع ایجاد بحران‌های ضدانقلاب شد و خدمات اجتماعی فوق‌العاده را نیز در این مسیر انجام دادند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین گفت: توجه به محرومین، ترویج فرهنگ ایثار، شناسایی خانواده‌های بی‌سرپرست و بد سرپرست، رفع نیاز خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا و وسعت بالای کمک‌های مؤمنانه، جزو خدمات گسترده‌ای بود که از سوی بسیجیان استان ارائه شد.

وی افزود: ۷۴۰۰ ازدواج در سطح استان در ۹۸ ثبت شد که این آمار به ۸۴۰۰ ازدواج در سال ۹۹ رسید و دراین‌بین با کمک خیرین بیش از ۱۴۰۰ سری جهیزیه از سوی پایگاه‌های مقاومت بسیج به زوج‌های جوان اهدا شد.

شاهرخی در پایان یادآور شد: این ماه در آستانه یک تحول بزرگ هستیم و امیدواریم با حضور حداکثری بسیجیان، قلوب مردم به حضور در انتخابات هدایت شود و یاس و ناامیدی را برای دشمنان انقلاب رقم بزند.

نظر شما!!