به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در اطلاعیه ای با تاکید بر رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی مدنظر ستاد مقابله با ویروس کرونا در برگزاری نمایشگاه الکامپ اعلام کرد: با رعایت همین پروتکل‌ها و شیوه نامه‌ها تاکنون نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی و نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت در روزهای گذشته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده و چند نمایشگاه دیگر نیز تا قبل از برگزاری الکامپ، برگزار خواهد شد.

از جمله این نمایشگاه‌ها می‌توان به نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، نمایشگاه بین المللی محیط زیست، نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر، نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی و نمایشگاه بین المللی سنگ‌های تزئینی و معدن اشاره کرد.

در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ نیز تلاش شده تا با فراهم آوردن امکانات بهداشتی لازم، تعریض راهروهای سالن‌ها و فعال کردن پخش زنده بخش‌های مختلف نمایشگاه، گامی مهم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی برداشته شود.

ثبت نام متقاضیان الکامپ ۱۴۰۰ از روز چهارشنبه ۱۲ خردادماه آغاز شده و علاقمندان می‌توانند تا پایان خردادماه با مراجعه به سایت این نمایشگاه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نظر شما!!