به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: با توجه به ادامه وضعیت قرمز شهرهای تهران و کرج، وضعیت کرونایی (محدودیت‌ها و تعطیلی) تا ۱۷ اردیبهشت ماه تمدید شد.

تعطیلی و نحوه فعالیت دانشگاه خوارزمی تا ۱۷ اردیبهشت به شرح زیر است:

با توجه به وضعیت قرمز شهرهای تهران و کرج، به منظور حفظ و احترام به سلامتی همکاران دانشگاهی کلیه فعالیت‌های دانشگاه اعم از آموزشی و اداری تا ۱۷ اردیبهشت به شرح زیر اعلام می‌شود:

کلیه فعالیت آموزشی، پژوهشی، اجرایی اداری و مالی دانشگاه به‌صورت مجازی خواهد شد. لذا ضروری است معاونین، رؤسا و مدیران به نحوی برنامه‌ریزی نمایند که همکاران وظایف و مسئولیت‌های خود را به نحو شایسته به‌صورت مجازی به انجام رسانند.

با توجه به تعطیلی دانشگاه، اعضای دانشگاه اعم از هیئت‌علمی، اداری و دانشجویی از هرگونه مراجعه حضوری خودداری نمایند. بدیهی است که حراست دانشگاه از ورود افراد بدون مجوز جلوگیری خواهد کرد. ورود اعضا فقط با مجوز و صدور مجوز از طرف معاونت مالی واداری امکان‌پذیر است. ورود دانشجویان جدید به خوابگاه در تهران و کرج حتی با داشتن مجوز ممنوع است.

با توجه به‌ضرورت حضور همکارانی از مدیرت های مختلف دانشگاه اعم از حراست، امور عمومی، فنی و عمرانی، دانشجویی، فناوری اطلاعات و مالی واداری، مدیران واحدهای مذکور به شکلی برنامه‌ریزی نمایند که با حداقل حضور همکاران و رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی صورت گیرد.

کلیه جلسات علمی واداری در این مدت به‌صورت مجازی برگزار می‌گردد.

کلیه شماره تلفن و ایمیل مدیران، رؤسای اداره و کارشناسان در سایت دانشگاه و مدیریت‌ها قرار گیرد تا همکاران و دانشجویان امکان دسترسی داشته باشند.

اعضای محترم با هماهنگی مدیران مربوط کلیه امور محوله روزانه را به‌صورت مجازی و دورکاری انجام دهند و گزارش فعالیت به مدیر مربوط ملاک ارزیابی فعالیت همکاران خواهد بود. این مصوبه تا روز ۱۷ اردیبهشت قابل اجرا هست و هرگونه تغییری بر مبنای مصوبات ستاد ملی کرونا و دانشگاه مجدداً اطلاع‌رسانی و ابلاغ خواهد شد.

نظر شما!!