طاهری فرماندار شهریار ضمن تبریک هفته معلم و با اشاره به تلاش‌ها و زحمات چندین برابری معلمان و کادر آموزشی در پروسه اجرای آموزش مجازی در سال تحصیلی جاری، گفت: بایستی همانند نمونه‌های مشابه، تمامی شهرداران شهرستان شهریار نسبت به احداث مدرسه در شهرها با جدیت اهتمام بورزند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار در سال ۱۴۰۰ به صورت ویدئوکنفرانس به ریاست طاهری فرماندار شهریار و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

نورالله طاهری فرماندار شهریار در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های شورای آموزش و پرورش اظهار داشت: علی‌رغم مسائل و مشکلات کرونایی آموزش قطع نشده و با زحمات و پیگیری‌های مدیران و معلمان این ارتباط با محصلان برقرار است.

وی ضمن عرض خداقوت به معلمان و کادر آموزشی شهرستان بابت زحمات دوچندان آموزش مجازی افزود: هفته معلم را نیز به خدمت تمامی معلمان عزیز تبریک عرض می کنم و جایگاه والای معلم در نزد باری تعالی نمایان بوده و معلمان تربیت کننده نسل آینده‌ساز کشور هستند
وی ادامه داد: بایستی در سال ۱۴۰۰ با همت مضاعف نسبت به پیگیری‌ اقدامات در مجموعه شورای آموزش و پرورش تلاش شود و اولا تمامی پروژه‌های در دست اجرا بایستی جهت تکمیل و بهره‌برداری با جدیت پیگیری شوند.

فرماندار شهریار خاطرنشان کرد: بایستی همانند نمونه‌های مشابه در شهریار تمامی شهرداران شهرستان نسبت به مشارکت در امر احداث مدارس ورود کنند تا با در نظر داشتن افزایش نیاز به فضای آموزشی، برای پاسخگویی به آن حرکت کنیم.

 

منبع: فرمانداری شهریار

نظر شما!!