به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام روح الله باقری عصر جمعه در جمع خبرنگاران از اطعام و توزیع روزانه ۲ هزار بسته غذای گرم و افطاری ساده میان نیازمندان شهرستان پیشوا خبر داد و اظهار داشت: با توجه به شرایط نارنجی کرونایی شهر هیأت‌های پیشوا به طور خودجوش اقدام به این حرکت خدا پسندانه کرده اند.

امام جمعه پیشوا با اشاره به جمع شدن سفره‌های افطاری در مساجد، هیأت‌ها و محلات به دلیل شیوع کرونا، گفت: با همکاری گروه‌های جهادی و با هدف حفظ سنت افطاری دادن به نیازمندان و محرومان، این وعده غذایی در قالب بسته‌های افطاری ساده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، میان خانواده‌های نیازمند و محروم توزیع می‌شود.

باقری با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به اجرای رزمایش گسترده همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان گفت: هیأت‌های مذهبی برای لبیک به فرمان رهبر انقلاب اسلامی، عملیات گسترده‌ای را با دو مرحله مقدماتی و تکمیلی در دستور کار خود قرار دادند.: اطعام و احسان در در هفته اکرام با هماهنگی خیریه‌ها و نیکوکاران به صورت اندک از روز اول ماه مبارک رمضان شروع شده است و با استقبال مردم مواجه شده است.

وی اظهار داشت: اجرای این سنت حسنه در حسینیه فاطمیون پیشوا واقع در بلوار شهید سلیمانی صورت می‌گیرد که خیران می‌توانند برای شرکت در این امر پسندیده به این حسینیه مراجعه کنند.

نظر شما!!