به گزارش “ورزش سه”، استقلال در شبی که می توانست از توقف پرسپولیس نهایت استفاده را برده و اختلاف خود با صدر جدول را کمتر کند، راهی به درون چارچوب دروازه پیکان پیدا نکرد تا همچنان اختلاف سرخابی ها در عدد 4 باقی بماند و در صورت پیروزی سپاهان در بازی فردا، تفاوت امتیازی تیم مجیدی و صدر جدول به عدد 6 برسد.

در این دیدار برای نخستین بار و به صورت رسمی از آرمان رمضانی جدیدترین یاغی فوتبال ایران رونمایی شد. این بازیکن که در تابستان گذشته و پیش از آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از سایپا به پرسپولیس پیوست، در مدت زمان حضورش در جمع شاگردان یحیی گل محمدی فرصت درخشش پیدا نکرد و بدون تأثیرگذاری روی گل های سرخپوشان، از این تیم جدا و در انتقالی کم سر و صدا و بی خبر، راهی استقلال شد.

استقلالی ها که در ابتدای فصل محمد نادری را نیز از پرسپولیس به خدمت گرفته بودند، با جذب آرمان رمضانی بر تن دو بازیکن سابق پرسپولیس، رخت آبی کردند و در دقایق پایانی دیدار شب گذشته مقابل پیکان نیز، رمضانی برای دقایقی کوتاه به جای شیخ دیاباته به زمین آمد ولی فرصتی برای درخشش به دست نیاورد.

رمضانی با انگیزه های فوق العاده بالا راهی استقلال شده تا علاوه بر اثبات شایستگی هایش، به نوعی به یحیی گل محمدی نیز ثابت کند که او می توانسته در جمع پرسپولیسی ها نیز توانایی هایش را به نمایش بگذارد ولی در اولین گام تنها 7 دقیقه زمان برای خودنمایی به دست آورد که با توجه به دفاع اتوبوسی و چند لایه پیکان، او فرصت عرض اندام پیدا نکرد.

رمضانی که قد و قامت بلندی دارد، می تواند جایگزین خوبی برای شیخ دیاباته ای باشد که این روزها هیچ نشانه ای از آن دیاباته فصل گذشته ندارد که عنوان آقای گلی لیگ برتر را از آن خود کرد. درحالیکه دیاباته در همان نیمه نخست نیز نشان داد از آمادگی به دور است و شاید اگر مجیدی او را زودتر از زمین بازی بیرون می کشید، رمضانی فرصت بیشتری برای نشان دادن توانایی هایش به دست می آورد.

به هر حال آرمان رمضانی در یکی از غافلگیرکننده ترین نقل و انتقالات چند سال اخیر فوتبال ایران، به یکباره از پرسپولیس راهی استقلال شد و باید دید این بازیکن چه زمانی می تواند طلسم گل نزدن هایش را بالاخره در لیگ برتر بشکند.

نظر شما!!