فرماندار شهریار با اشاره به آغاز فرآیند ثبت‌نام انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرها در شهرستان شهریار ، گفت: داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر از ۲۰ الی ۲۶ اسفندماه با انجام ثبت‌نام از ۴ روش اعلامی ستاد انتخابات نسبت به ثبت‌نام خود مبادرت ورزند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، پس از اعلام وصول دستور آغاز انتخابات شوراهای اسلامی توسط وزیر کشور و ستاد انتخابات کشور، فرآیند ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان شهریار صبح امروز ۲۰ اسفند ماه با حضور طاهری فرماندار شهریار، معاونین، بخشداران و سایر مسؤولان کارشناسان ستاد انتخابات در سایت ثبت‌نام فرمانداری شهرستان آغاز شد.

نورالله طاهری فرماندار شهریار در این بازدید ضمن تقدیر از تمامی تلاش‌های اعضای ستاد انتخابات شهرستان شهریار و هیات‌های نظارت گفت: امر برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ از چندین ماه گذشته در شهرستان شهریار با تشکیل جلسات متعدد و فراهم سازی مقدمات آغاز شده است.

وی با اشاره به تشکیل ۱۱ جلسه ستاد اجرایی و هماهنگی انتخابات و آغاز به کار کمیته‌های تخصصی ستاد انتخابات در شهرستان شهریار افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم و تدارک مقدمات برگزاری انتخابات با همکاری تمامی ادارات و نهادها در شهرستان دیده شده است و آمادگی کاملی در راستای برگزاری این رویداد مهم وجود دارد.

فرماندار شهریار با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات به عنوان رکن مهم مردم سالاری و کور کننده چشم طمع دشمنان انقلاب اسلامی بیان داشت: رای مردم همچون حق‌الناسی است که بایستی به خوبی و با دقت از آن صیانت شود و در همین راستا آشنایی و اجرای کامل قوانین توسط تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات الزامی و ضروری است.

طاهری ضمن درخواست مجدد از کاندیداها برای استفاده از روش های غیرحضوری ثبت‌نام انتخابات با توجه به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اظهار داشت: فرآیند ثبت‌نام داوطلبان تا پایان ساعت اداری روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه ادامه داشته و پس از آن روند اجرای سایر فرآیندها آغاز می‌شود.

گفتنی است داوطلبان محترم انتخابات شوراهای اسلامی شهر می‌توانند اطلاعات مربوط به ثبت‌نام را در اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور مشاهده کرده و همچنین راهنمای ثبت‌نام داوطلبان در سایت فرمانداری شهریار قابل دانلود است.

منبع: فرمانداری شهریار

نظر شما!!