به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از ابراز لطف و پیام روحیه بخش و محبت آمیز رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) به آحاد فرماندهان، مسئولین و پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

محضر مبارک رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)
با اهدای سلام، تحیات الهی، به استحضار می‌رساند:
پیام مبارک و نورانی حضرتعالی به مناسبت میلاد سید الشهداء حضرت امام حسین (علیه سلام) و روز پاسدار دریافت و خدا را بر این عیدی جان‌فزا شکر و سپاس که مجاهدت‌های پاسداران را شایسته می‌دانید و امر به ادامه‌ی راه فرمودید: پرقدرت‌تر.
اماما: مطمئن باشید پاسداران جان بر کف انقلاب اسلامی بر همان عهدی که بسته‌اند برای پاسداری از بزرگترین آرزوی محقق شده مردم کشور عزیزمان و آزادیخواهان و مظلومان سراسر جهان که همین انقلاب مبارک اسلامی است و برای رساندن این امت بزرگ، به آرزوی باشکوه پیامبران و امامان و شهدایشان که همانا برقراری حکومت صالحان بر زمین است، هرگز سستی نکرده و کوتاه نیایند.
به یقین، ما پاسداران، به وعده‌های الهی ایمان و سرهامان را به خدا امانت داده و دل و هوش و گوشمان را به شما سپرده‌ایم. دشمنان می‌بینند و می‌دانند که خلاصی ماشه را گرفته و بر زانو نشسته “وما رمیت ولکن الله رمی” می‌خوانیم و اینچنین زهره تعرض نداشته و نخواهند داشت. آنها فهمیده‌اند که ما به فضل الهی، در برابر هر تهدیدشان، تدارکی دیده‌ایم که آنها تاکنون ندیده‌اند.
در پایان ضمن انعکاس تزاید شور و شعف معنوی و انقلابی پاسداران از پیام مقتدا و مولایمان، به نمایندگی از آحاد ایشان اطمینان خاطر می‌دهم که راهمان را همانگونه که فرموده‌اید با استعانت از خدای متعال و استقامت مؤمنانه و مجاهدانه، پرقدرت و با شکوه ادامه خواهیم داد و تا رساندن امت اسلامی به آرزوهای بزرگشان از پا نخواهیم نشست و همچنان به دعای خیرتان محتاجیم.

نظر شما!!