به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان، حسن رنجبر در جلسه شورای معاونین و مدیران ارشد شهرداری ضمن اشاره به اهتمام در برگزاری مرتب و منظم جلسات شورای معاونین ، خواستار لزوم حضور کلیه معاونین در جلسات به منظور حل مسائل و مشکلات درون سیستمی شد.

🔹وی در ادامه گفت: فرایند همسو کردن همه حوزه های شهرداری به گونه‌ای که تصمیمات،وظایف،فعالیت ها و تخصص همه پرسنل برای نائل آمدن به اهداف و سیاست های کلان مجموعه مدیریت شهری در حداکثر مطلوبیت ممکن از مهمترین وظایف و کارکرد شورای معاونین است.

🔹رنجبر افزود: نارضایتی شهروندان از سیستم اداری در برخی حوزه ها انکارناپذیر است و همه ما موظفیم در راستای ارتقاء سطح سلامت اداری با شفاف سازی قوانین، آگاه کردن شهروندان از قوانین و مقررات و حقوق شهروندی و استقرار نظام های سنجش عملکرد کارکنان گامهای اساسی برداریم.

🔹شهردارباغستان در پایان اظهارداشت: طولانی شدن روند رسیدگی به خواسته ها و مطالبات بحق مردم ، عدم تکریم ارباب رجوع، تحمیل هزینه مازاد به شهروندان و اعمال سلیقه در انجام امور محوله از سوی پرسنل شهرداری پذیرفتنی نیست و بوروکراسی زاید اداری به عنوان یکی از دلایل بروز فساد در سیستم های اداری باید اصلاح و حذف شود .

 

 

منبع: شهرداری باغستان

نظر شما!!