رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر باغستان با اشاره به رویکرد ویژه مدیریت شهری باغستان در خصوص توسعه امر ورزش و افزایش سرانه‌های ورزشی شهر، گفت: چندین پروژه عمرانی ورزشی همچون سالن ورزشی محله سعیدآباد و زمین‌های ورزشی و چمن مصنوعی در سطح محلات باغستان در دست اجراست.

🔹به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، علی‌اصغر جمالی عضو و رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر باغستان در خصوص اقدامات مدیریت شهری در خصوص توسعه امر ورزش بیان کرد: شهر باغستان در کنار تمامی مسائل و مشکلات موجود با توجه به تنوع جمعیتی و قومی، ظرفیت‌ها و استعدادهای مختلفی را در زمینه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، علمی و اجتماعی در دل خود جای داده است.

🔹وی افزود: در حوزه ورزش نیز باغستان خواستگاه بسیاری از قهرمانان و مدال آوران ملی و بین‌المللی و استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختلف است که حمایت و برنامه‌ریزی مسؤولان امر به ویژه اداره ورزش و جوانان در راستای بهره‌برداری صحیح امری ضروری است.

🔹رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی باغستان گفت: مدیریت شهری دوره پنجم باغستان با پیش فرض مهم توجه به جایگاه ورزش و تحقق اهداف پیش بینی شده در اسناد بالادستی و برنامه ششم توسعه، در زمینه ارتقا جایگاه ورزش، اقدامات عمرانی و توسعه‌ای را در حوزه فضاهای ورزشی عمومی را در دستور کار خود قرار داده است.

🔹جمالی اظهار داشت: در سال‌های اخیر در کنار اقدامات ارزشمندی همچون احداث جاده‌های سلامت در شهر باغستان و نوسازی و تجهیز بوستان‌ها و پارک‌های محلات شهر باغستان به امکانات ورزشی، پروژه‌های عمرانی مختلف ورزشی نیز به بهره‌برداری رسیده و همچنین در دست احداث است.

🔹وی با اشاره به برخی پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده ادامه داد: احداث و بهره‌برداری از سالن ورزشی سردار شهید کلهر با مشارکت اداره وررش، سالن ورزشی سردار شهید باکری و زمین‌های چمن مصنوعی محله‌ای از جمله پروژه‌های حوزه ورزش است که توسط مدیریت شهری باغستان صورت پذیرفته است.

🔹عضو شورای اسلامی شهر باغستان اضافه کرد:  در حال حاضر نیز چندین پروژه شاخص ورزشی اعم از ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری باغستان، سالن ورزشی چندمنظوره سعیدآباد و زمین‌های چمن مصنوعی، زمین ورزشی چند منظوره والیبال و بسکتبال و زمین ورزش‌های ساحلی توسط شهرداری باغستان در حال احداث است که امیدواریم به زودی به بهره‌برداری برسد.

🔹جمالی با اشاره به اینکه قطعا هزینه در حوزه ورزش همانند حوزه‌های فرهنگی نوعی سرمایه‌گذاری اجتماعی است، گفت: می‌توان با انجام این قبیل اقدامات ضمن توسعه سرانه‌های ورزشی  زمینه ارتقا فرهنگ ورزش، کاهش آسیب‌های اجتماعی، ایجاد انگیزه برای جذب به ورزش در جوانان و بهینه سازی اوقات فراغت را فراهم کرد

نظر شما!!