به نقل از روابط عمومی این کانون، رزمایش طرح ترافیک زمستان ۹۹ پلیس راهور ناجا روز ۵ شنبه ۲۰ آذر با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، سردار هادیان‌فر رئیس پلیس راهور ناجا و مدیران و نمایندگان امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان آتش‌نشانی، هلال احمر، اورژانس و وزارت راه و شهرسازی و همچنین پلیس راه کشور در دانشگاه علوم انتظامی تهران برگزار شد.

در این طرح که تا ۲۰ اسفند ادامه خواهد داشت ۴۰ هزار نفر نیروی انسانی در تمامی راه‌ها و جاده‌های اصلی، فرعی و روستایی به مسافران خدمات امدادی ارائه خواهند کرد.

کانون جهانگردی و اتومبیل رانی به عنوان نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و همچنین عضو فعال ستاد تسهیلات خدمات سفر، امسال با توجه به پیش‌بینی‌ها از شرایط خاص جوی کشور در زمستان پیش رو همچون سال‌های گذشته همراه و همگام با نیرو‌های خدوم پلیس، علاوه بر ظرفیت‌های امداد خودرویی از اعضای کلوپ خودرو‌های دودیفرانسیل خود نیز دعوت کرده است تا در گردنه‌های برف‌خیز و جاده‌های صعب‌العبور به یاری شهروندان و امداد خواهان بیایند.

همچنین این کانون در زمستان امسال با انسجام بیش از پیش در ظرفیت‌های خود و با بهره‌گیری از ۱۶۰۰ گروه امدادی، ۱۷۰۰ نفر نیروی انسانی، ۵۰ پایگاه ثابت و کانکس، ۱۶۰۰ دستگاه خودرو امدادی سبک، نمیه سنگین، سنگین و فوق سنگین، به منظور پیشگیری از سوانح، کمک به تسهیل عبور و مرور و ایجاد امنیت در راه‌های کشور آماده خدمت‌رسانی به وسایل نقیله موتوری شخصی و ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله موتورسیکلت، خودرو سواری، مینی‌بوس و اتوبوس در ۳۱ استان کشور است.

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودروی این کانون با شماره تلفن‌های سراسری ۰۹۶۲۹ و ۶۴۲۳ (۰۲۱) و کد خدمات استانی ۱۴۲۳ تماس حاصل کنند

نظر شما!!