به نقل از المیادین، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به توافق عادی سازی روابط مغرب با رژیم صهیونیستی اعلام کرد: اعلام عادی سازی روابط مغرب با اسرائیل، خیانت به قدس است. سریال شتاب زدگی حکومت‌های عربی برای عادی سازی روابط با اسرائیل، لعن و نفرین را برای این حکومت‌ها و سرکردگان آن به همراه دارد.

بیانیه حماس در محکومیت عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با مغرب
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام توافق عادی سازی روابط را میان مغرب و رژیم صهیونیستی محکوم کرد.
حازم قاسم، سخنگوی حماس این توافق را اشتباهی سیاسی توصیف کرد و افزود رژیم اشغالگر از تمام موارد عادی سازی روابط، برای تشدید سیاست خصمانه علیه مردم فلسطین و افزایش نفوذ از طریق شهرک سازی بهره برداری می‌کند.
بیانیه جبهه مردمی آزادی فلسطین در محکومیت عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با مغرب
جبهه مردمی آزادی فلسطین با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد اعلام عادی سازی روابط میان مغرب و رژیم صهیونیستی از زبان دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روزی سیاه در تاریخ ملت فلسطین و کشور‌های عربی است.
اعلام پی در پی عادی سازی روابط با دشمن صهیونیست، بر لزوم یکپارچه کردن تلاش‌های ملی و قومی برای مقابله با این خیانت‌ها از یک سو و حمایت از حقوق و اهداف ملت‌های عرب در راس آن‌ها فلسطین از سوی دیگر تاکید می‌کند.
هرچند دولت آمریکا توانست برخی نظام‌های عربی را به زانو درآورد، اما ملت‌های عرب همچنان با عادی سازی روابط مخالف اند و به مقاومت ادامه می‌دهند.
عبدالسلام: عادی سازی روابط با دشمن پذیرفتنی نیست
محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصار الله یمن در حساب توئیتری خود نوشت، هیچ توجیهی برای عادی سازی روابط با دشمن پذیرفتنی نیست.
عبدالسلام: عادی سازی روابط با دشمن پذیرفتنی نیستبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از المسیره، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصار الله یمن در حساب توئیتری خود نوشت: هر گونه عادی سازی روابط کشور‌های مغرب و مشرق عربی با رژیم صهیونیستی محکوم و مردود است و هر حکومتی که ادعا می‌کند عربی یا اسلامی است، هیچ توجیهی برای برقراری روابط با دشمن صهیونیست ندارد.

محمد عبدالسلام: عربستان از مسائل اصلی امت اسلامی خیلی فاصله گرفته است
محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصار الله یمن در واکنش به اظهارات جارد کوشنر مشاور ارشد دونالد ترامپ درباره حتمی بودن عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی و عربستان در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: سکوت عربستان در قبال اظهارات کوشنر نشان می‌دهد این کشور تا چه اندازه از مسائل امت اسلامی و در رأس آن مسئله فلسطین فاصله گرفته است.

نظر شما!!