محمدمهدی شهریاری در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های شهری خوی اظهار راه اندازی بزرگترین واحد نساجی کشور در خویداشت: خوشبختانه در دو سال گذشته پروژه‌های بسیار خوبی در این شهر افتتاح شده و امروز نیز با کمک شهرداری و شورای شهر خوی تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله خویی افتتاح شد که می‌تواند نقش بسزایی در روان‌سازی ترافیک این شهر داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه نقش خوی در کشور و پیروزی انقلاب اسلامی بسیار بارز بود افزود: اما متاسفانه در سالیان گذشته آن چنان که باید به این شهر توجه نشده بنابراین با وحدت و یک‌دلی که خوشبختانه در خوی وجود دارد، جایگاه این شهرستان در دو سال گذشته  در استان و کشور بسیار پررنگ خواهد شد.

استاندار آذربایجان‌ غربی در ادامه با اشاره به اینکه پروژه‌های بسیاری در استان وجود دارد که پیشرفت فیزیکی آنها بالای 80 درصد است گفت: متاسفانه تامین اعتبار آنها برای بهره‌برداری دشوار است اما دولت تمام تلاش خود را برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون چند پروژه در سطح استان وجود دارد که تقریبا آماده بهره‌برداری هستند افزود: در این راستا کریدور شمال جنوب تا بوکان تکمیل می‌شود و ضمن افتتاح تالار بزرگ ارومیه تا دهه فجر، تونل 37 کیلومتری انتقال آب به دریاچه ارومیه و دو سد تا پایان سال در استان افتتاح می‌شود.

شهریاری در ادامه با اشاره به اینکه معادن بسیار زیادی در خوی کشف شده است اظهار داشت: هم اکنون در حال گمانه‌زنی برای ذخایر آن هستیم و شرکت‌های بزرگی مثل صنایع ملی مس کشور و هولدینگ‌های بزرگ نیز آمادگی سرمایه‌گذاری خود را اعلام کردند.

استاندار آذربایجان‌ غربی گفت: بزرگترین واحد نساجی کشور در خوی راه‌اندازی می‌شود و به دنبال پیگیری و حل مشکلات این واحد هستیم

نظر شما!!