طاهری فرماندار شهریار به مناسبت هفته بسیج ضمن دیدار با سرهنگ الهیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار و سرهنگ سلیمانی فرمانده تیپ امنیتی انصار سیدالشهدا(ع)، از زحمات و تلاش‌های بسیجیان شهرستان شهریار در تمامی عرصه‌های خدمت به مردم تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج طاهری فرماندار شهریار به همراه معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و بخشداران شهرستان شهریار در ناحیه مقاومت بسیج شهریار و ستاد فرماندهی تیپ امنیتی انصار سیدالشهدا(ع) حضور یافت.

طاهری در جریان این حضور با سرهنگ الهیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار و سرهنگ سلیمانی فرمانده تیپ امنیتی انصار سیدالشهدا(ع) دیدار کرد و از زحمات و خدمات این عزیزان به نمایندگی از تمامی بسیجیان شهرستان شهریار تقدیر کرد.

فرماندار شهریار در این دیدارها با اشاره به نقش‌آفرینی همیشگی بسیج در تمامی عرصه‌ها و مشکلات کشور، گفت: بسیج با تاسی از فرهنگ عاشورایی و رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) همواره یاور مردم و نظام بوده است و امروز نیز در عرصه مبارزه با ویروس کرونا در کنار کادر درمانی کشور در خط مقدم مبارزه قرار دارد.
نظر شما!!