طاهری فرماندار شهریار با اشاره به ضرورت حمایت از حرکت واحد‌های تولیدی و صنعتی مستقر در شهرستان شهریار، از آمادگی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برای ارائه تسهیلات و کمک به حل مسائل و مشکلات آن‌ها خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نورالله طاهری فرماندار شهریار در خصوص برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شهریار اظهار داشت: ما در شهرستان به دنبال راه‌اندازی، افزایش ظرفیت و اشتغال واحدهای تولیدی و صنعتی هستیم و اینکه واحد‌های تولیدی بزرگ مستقر در شهرستان به هویت اصلی خود بازگشته و آن را ارتقا دهند.

وی افزود: با توجه به سیاست‌های دولت محترم در شهرستان شهریار ما آماده هستیم تا مشکلات و موانع مختلف واحد‌های تولیدی را در ستاد تسهیل بررسی کرده و در راستای حل آن‌ها با حضور تمامی دستگاه‌های مربوطه تلاش کنیم.

فرماندار شهریار بیان داشت: تمامی شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی شهرستان شهریار می‌توانند با ارائه یک برنامه عملیاتی مشخص از تسهیلات ستاد تسهیل در حوزه‌های مالیاتی، بیمه‌ای، دستگاه‌های خدمات رسان و سایر حوزه‌ها بهره‌مند شوند.

طاهری گفت: امروزه با توجه به قرارگرفتن در جنگ اقتصادی و وضعیت معیشتی فعلی کشور، توجه به تداوم فعالیت و افزایش ظرفیت تولید و اشتغال واحد‌های تولیدی و صنعتی امری ضروری است که تمامی دستگاه‌های شهرستان نیز موظف به همکاری هستند

نظر شما!!