سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به لزوم دقت در اجرای باکیفیت پروژه‌های عمرانی و خدماتی و حمایت استانداری تهران از برنامه‌های توسعه‌ای در شهرستان شهریار، گفت: موضوع منابع درآمدی پایدار برای شهرداری‌ها بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهریار، عبدالرضا چراغعلی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان شهریار اظهار داشت: استانداری تهران و فرمانداری شهریار تمام قد در خدمت برنامه‌های توسعه‌ای و خدماتی شهرداری‌ها ضمن رعایت شاخص‌های فنی و مهندسی خواهد بود و شورای شهرها نیز بایستی با برنامه‌ریزی لازم از جمله تدوین بودجه مناسب و مدون در این راه تلاش کنند.

وی افزود: با توجه به اهمیت ساختمان‌های اداری عمومی، ارزش گذاری و لزوم ماندگاری بالا، بایستی از کیفیت مطلوب در روند اجرای عمرانی برخوردار باشد و توجیهات مختلف برای نواقص از سوی کارفرمایان پروژه‌ها اعم از شهرداری‌ها و سایر دستگاه‌ها پذیرفته نیست.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بیان داشت: با توجه به هزینه کرد پروژه‌های عمرانی بایستی دقت و کنترل لازم در انتخاب مصالح و مواد اجرای پروژه‌ها صورت گیرد تا از منابع مالی و حقوق مردمی تضییع نشود.

چراغعلی گفت: موضوعی که بایستی در سال‌های آینده مورد توجه بیش از پیش قرار گیرد و در اولویت کاری بنده نیز است، توجه به منابع درآمدی پایدار برای شهرداری‌هاست و بایستی تعداد پروژه‌های در مقیاس شهری برای خدمت رسانی بیشتر به شهرداری‌ها افزایش پیدا کند.

وی تصریح کرد: همت مسؤولان بایستی بر تکمیل پروژه با در نظرداشتن کیفیت مناسب و بالاترین بهره‌وری از منابع مالی باشد و فرمانداری و شوراهای شهر نیز بایستی در این مسیر نظارت و پیگیری جدی داشته باشند.

نظر شما!!