نباید بگذاریم هیچ عاملی باعث آسیب رساندن به امر آموزش شود و ریشه آموزش باید قوی و محکم باشد، چرا که هرگونه کوتاهی در عملکرد امروز ما اثرات مخربش سال‌های آتی نمود خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، طاهری در جلسه شورای آموزش و پرورش با قدردانی از همه کسانی که در بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ تمام تلاش خود را به کار بستند تا روند آموزشی در شرایط سخت کنونی به بهترین شکل اجرا شود و بر اهمیت تصمیم ستاد کرونا در برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت غیرحضوری تاکید کرد و گفت: اصراری بر حضور دانش آموزان در مدارس نیست و تصمیمات ستاد کرونا لازم‌الاجراست.

وی اظهار داشت: آموزش و پرورش باید روی آموزش‌های مجازی تمرکز کند، چرا که آموزش در سطح کشور از دید حفظ امنیت و سلامت فرزندانمان به این سو هدایت شده است. توجه به این امر که موفقیت در آموزش مجازی به دو عامل تأثیر گذار بستگی دارد می‌تواند نتیجه مطلوب تری را ایجاد نماید:  اول وقت شناسی معلمان در ارائه مطالب آموزشی و دوم همکاری والدین با معلمان که در ساعات معین و تعریف شده شرایط را برای فرزندانشان مساعد نمایند.

طاهری گفت: نباید بگذاریم هیچ عاملی باعث آسیب رساندن به امر آموزش شود و ریشه آموزش باید قوی و محکم باشد، چرا که هرگونه کوتاهی در عملکرد امروز ما اثرات مخربش سال‌های آتی نمود خواهد یافت.

فرماندار شهرستان شهریار با ذکر این موضوع که آموزش و پرورش ما باید هنرمندانه و مدبرانه در چنین شرایطی وارد عمل شود و کیفیت آموزش را با قدرت حفظ نماید گفت: آموزش را باید محور امر توسعه در کشور بدانیم.

نوراله طاهری در خصوص طرح پیش آهنگی اظهار داشت: باید بهترین نقاط، بهترین جاها و بهترین زمین‌ها را به آموزش  پرورش اختصاص داد تا فضاهایی با عالی‌ترین کیفیت برای فرزندانمان مهیا شود و در این امر، کارگروه عمران، شهرداران و روسای شوراها باید پای کار باشند.

وی ادامه داد: موضوع پیش آهنگی باید مستمر توسط اعضای حقوقی پیگیری و مطرح شود تا نتیجه قطعی و نهایی به دست آید و در این میان باید بیشترین فایده متوجه آموزش و پرورش باشد.نظر شما!!