طاهری فرماندار شهریار با اشاره به تحقق حدود ۸۰ درصدی مصوبات جلسات گذشته شورای ادارای ویژه شاهدشهر، گفت: بی‌توجهی و برخوردهای نامناسب با ارباب رجوع و شهروندان در ادارات شهرستان شهریار به هیچ‌وجه مورد پذیرش نیست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نورالله طاهری فرماندار شهریار در جلسه ویدیوکنفرانسی شورای اداری شهرستان ویژه شاهدشهر اظهار داشت: شهرهای شهرستان از جمله شاهدشهر مورد توجه کافی قرار نگرفته‌اند اما در سال‌های اخیر از اعتبار ارزش افزوده بیش از مقدار معین به شاهدشهر اختصاص یافته است.

وی افزود: در رابطه با وضعیت بیماری کرونا تمامی مسؤولان ادارات و گروه‌های هدف موظف به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا هستند و شرایط شهرستان به نحوی نیست که شاهد افزایش آمارها باشیم.

فرماندار شهریار بیان داشت: در شرایط فعلی به هیچ وجه بی‌توجهی از ناحیه مسؤولان و کارکنان ادارات به ارباب رجوع و‌ شهروندان مورد قبول نیست و در کنار سایر نظارت‌ها، از خود مسؤولان انتظار است و اقدامات لازم در برخورد با این قبیل رویه‌ها و برخوردها صورت خواهد گرفت.

طاهری گفت: حدود ۸۰ درصد مصوبات جلسات شورای اداری شهرستان ویژه شاهدشهر محقق شده است که البته نیاز به پیگیری‌هایی نیز دارد.

وی ادامه داد: در رابطه با ساماندهی بلوار اصلی شهر مقر شد تا همکاری لازم از سوی اداره برق با شهرداری انجام شود و موضوع افراز زمین کمیته امداد در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.

فرماندار شهریار خاطرنشان کرد: در خصوص شهرک صنفی نیز بایستی پیگیری جدی از سوی اداره صمت صورت گیرد و اداره ورزش و جوانان نیز در محل مشخص شده مستقر شود.

طاهری ادامه داد: در رابطه با ساماندهی معتادین متجاهر اقدامات خوبی صورت پذیرفته و در خصوص اتباع نیز بایستی بررسی لازم در کمیسیون مربوطه انجام شود.

وی تصریح کرد: تقویت برق در شاهدشهر بایستی در دستور کار قرار گیرد و استفاده از پساب تصفیه‌خانه شاهد شهر جز اولویت‌های ماست و بایستی بهره‌برداری لازم انجام شود.
نظر شما!!