در بخشی از این پیام امده است :

 🔹به خوبی آگاهیم که این سوزِ تسلی نایافته، در اعماق جان بازماندگان و خانواده‌های داغدیده چه اندازه سخت و جانگداز است و آرام کردن این داغ در این روزها نیازمند پیوند عمیق با آرامش بخش جهان که خدای رحمان و رحیم  و همدردی بیشتر اعضای جامعه را به شکل متفاوت با دوران پیش از بحران کرونا می‌طلبد.
🔹این ایام باید به یاد هم بود، حال و احوال همدیگر را بیشتر از گذشته پرسید و البته ناگزیر لازم است فاصله اجتماعی را هم رعایت کنیم. به یقین در این روزهای سخت و دشوار که حتی شانه‌ای و آغوشی برای تسلی غم‌های‌تان نیست، هیچ کلام و عبارتی یارای آن را ندارد که دل های داغ دیده و مجروح شما را اندکی التیام بخشد و از سنگینی این مصیبت عظیم بر روح و جانتان بکاهد. در آزمون‌های الهی، ایمان به خداوند متعال تضمین عبور از این گذرگاه سخت خواهد بود و کسانی که در این مسیر استوار باشند و سر تسلیم در برابر مشیت او فرود آورند به درجه و کمالی که لایق آن هستند دست خواهند یافت و چه تکیه‌گاه و ماوایی بهتر از آستان کبریایی‌اش، پناهگاه بندگان دلشکسته خواهد بود؟ که هم او وعده‌مان داده است که: ان الله مع الصابرین.
 نو شدن زمان، کاهش دهنده آلام و درد مصیبت‌ها خواهد بود و سختی‌ها با آسایش همراه خواهد شد. نوید بخش عزیزان، این روایت زیبای پیامبر اسلام است که حکایت از زیبایی های خیره کننده جهان آخرت برای صابران می کند که فرمودند: در روز قیامت، هنگامی که دفترها گشوده می‌شود و ترازوهای حساب و کتاب را می‌آورند، برای اهل بلا و گرفتاری، ترازویی نصب نمی‌شود و دفتری برای آنان گشوده نمی‌شود، سپس آیۀ «إِنَّما یُوَفَّی الصَّابِرُونَ أَجْرَهُمْ بِغَیْرِ حِسابٍ-زمر، آیه ۱۰»  را تلاوت کردند که خدای متعال می فرماید: هر آینه  اجر صابران بدون حساب خواهد بود (بحار الانوار، جلد ۶۷، ص ۱۰۱).
🔹لازم می دانیم به مبتلایان نیز، این بلای نفس گیر که بیمار را در هم می‌پیچد، بدن را پر درد می‌کند، ذهن را آشفته می‌سازد و تجریه‌ای از جنس رها شدن در یک فضای سخت را بوجود می‌آورد نیز پیام سلامتی و عافیت داشته باشم و از خدای سبحان سرعت در درمان و عافیت و خرسندی و شادابی را برایتان آرزو کنیم.

نظر شما!!