هندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی و همیاران پلیس غرب استان تهران گفت: نوع نگاه نیروی انتظامی به مردم متفاوت از سایر کشورهاست زیرا همراه با عطوفت و دلسوزانه در کنار آنها هستند و ریل گذاری ها و طرح ها را به گونه ای پیده سازی می کنند که به نفع مردم، نظام و اقتصاد کشور است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، سرهنگ نوراللهی جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، سرهنگ محمودی رئیس پلیس راه غرب استان تهران، سرپرست شهرداری شهریار، دکتر آقایی رئیس بیمارستان میلاد شهریار، جمعی دیگر از مسئولین، روسای ادارات، فرماندهان و افسران نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی شهرستان و غرب استان تهران و همچنین همیاران پلیس، همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی و همیاران پلیس غرب استان تهران در سالن الغدیر شهریار برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با اشاره به امنیت مثال زدنی و آرامش قابل قبولی که بر کشور حاکماست اظهار داشت: این امنیت حاصل تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی بویژه نیروی انتظامی می باشد لذا باید این آرامش را قدر بدانیم.

فرماندار شهریار یکی از کارهای نیروی انتظامی را بحث ترافیک عنوان کرد و تصریح کرد: در سراسر کشور طرح های مختلفی در این خصوص اجرا شده است و به نظر می رسد این نگاه به بحث ترافیک علمی و مطالعه شده می باشد و شاهد هستیم که پلیس راهور ما، نسبت به گذشته در کنترل ترافیک و طرح های مرتبط با آن رویرکرد مثبتی داشته و ریل گذاری خوبی انجام داده و بسیاری از موارد ایمنی از جمله بستن کمربند را بصورت اصولی نهادینه کرده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با اشاره به طرح همیاران پلیس و تذکرات بموقع آنها به رانندگان خودرو، بیان داشت: این موضوع از طرح های خوبی است که ارائه شده و امروز به نحو مناسبی در حال اجراست لذا ادامه این روند فعلی میتواند نظم ترافیکی ما در آینده تضمین کند و اگر این نظم در تمامی امورات حاکم شده و به هشدارها توجه شود و با قوانین همکاری شود، در فرهنگ سازی بسیار موثر بوده و با کمترین مشکل مواجه خواهیم شد که در این راه، پلیس ما بصورت دلسوزانه در کنار مردم قرار گرفته اند.

فرماندار شهرستان شهریار نوع نگاه نیروی انتظامی به مردم را متفاوت با کشورهای مختلف دانست و گفت: تذکرات، هشدارها، ریل گذاری در خصوص موضوعات ترافیکی همگی به نفع مردم و نظام و اقتصاد کشور است که باید همگی نسبت به این مسائل احترام قائل باشند و قوانین راهنمایی و رانندگی را به عنوان یک الگو در سطح جامعه مدنظر قرار بگیرد.

وی در انتها افزود: رافت جمهوری اسلامی نسبت به مسائل قانونی و رفتارهای اجتماعی موضوعی است که شاید در کمترین کشوری بتوان شاهد آن بود لذا باید همگی از این فرصت مناسب استفاده کرده و با تمکین به مقررات و توصیه های دلسزوانه و همراه با عطوفت پلیس، در جهت کاهش مشکلات گام برداریم.

مهندس طاهری با اشاره به تراکم جمعیتی و مشکلات در حد استان شهرستان شهریار با وجود ظرفیت ها و زیر ساخت ها و حیطه اختیارات شهرستانی خاطرنشان کرد: با این وجود، اما مدیران و مسئولین ما در شهرستان، با نهایت ظرفیت خود و بکار گیری تلاش فراوان وبا همکاری یکدیگر، مشغول انجام کار هستند و نیروی انتظامی و پلیس راهور ما نیز شبانه روزی مشغول فعالیت هستند و مسائل و مشکلات ترافیکی را یکی پس از دیگری احصاء و رفع می کنند و قطعا در آینده شاهد بهبود خوبی در این حوزه خواهیم بود.

لازم به ذکر است؛ در انتهای این مراسم نیز، از نمونه ها و برگزیدگان حوزه ترافیکی و جمعی از همیاران پلیس شهرستان شهریار و شهرستان های غرب استان تهران تجلیل بعمل آمد.

نظر شما!!