حجت الاسلام شیخ «مجتبی ذوالنور» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران درباره عملیات اخیر حزب‌الله لبنان در شمال اراضی اشغالی گفت که «ما امروز شاهد عزت اسلام، لبنان، مقاومت و حزب‌الله» هستیم.

وی که با پایگاه خبری «العهد» مصاحبه می‌کرد، افزود: «حامیان مستضعفان در جهان اکنون بابت پاسخ حزب‌الله به تجاوزات رژیم صهیونیستی خوشحال و دشمنان ناامیدند».

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران گفت که «درست است که رژیم صهیونیستی دو نفر از اعضای مقاومت لبنان را اخیرا به شهادت رسانده است،‌ اما پاسخی که این رژیم دریافت کرده، بسیاری محکم بود».

حجت الاسلام ذوالنور اظهار داشت که «امروز حزب‌الله قوی است و دارای قدرت بازدارندگی است و سریعا می‌تواند به هرگونه تجاوز دشمن پاسخ دهد؛ به طوری که دشمن از کرده خود پشیمان شود».

وی تصریح کرد: «همه اینها به برکت قیام امام حسین (ع) و درس مقاومتی است که رزمندگان مقاومت و حزب‌الله آن را از سید الشهداء (ع) آموخته‌اند».

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران در پایان گفت‌وگوی خود با العهد تاکید کرد که «هر روزی که سپری می‌شود، قدرت حزب‌الله و مقاومت افزایش می‌یابد و رزمندگان محور مقاومت آمال و طرح‌های رژیم غاصب را از بین خواهند برد».

نظر شما!!